Hakkımızda

Bilgisayar sektöründe 1998 yılında hayata Siverek coğrafyasında merhaba diyen su an 12 personeli ile tüm Sivereklileri kucaklayan, Siverek’in en köklü, en eski ve tecrübeli firmasıdır.

Türkiye genelinde alış-veriş yaptığı tüm firmalar kendisine referans olan firmamız, halen Exper Bilgisayar, Casper Bilgisayar Sistemleri Ana Bayiliği ve yetkili servisi ve Penta, Arena, Koyuncu Elektronik gibi Türkiye’nin tanınmış disbritörleri ile çalışan, Bilsa Okul Otomasyonu (ilçedeki 30 okulun tamamında programımız vardır. Her okulda ortalama 4-5 programımız vardır. Byte Eczane yazılımları ana bayiliğini yapmaktadır.

Delta bilgisayar firması 1 müdür, 1 pazarlama, 1 reklam sorumlusu, 1 muhasebe ve 4 tane de teknik personelden oluşan güçlü bir ailedir. Personelden 1 Y. Lisans, 2 Lisans, 1 Ön lisans ve 8 tane orta öğretim mezunudur.

Firmamızın yıllık cirosu 2500-3000 bin TL olarak değişen sektörün en büyük firmasıdır. Sektörünün ilçedeki ilk ve tek TSE’li firmasıdır. Delta Bilgisayar bünyesinde bir Showroom, bir teknik servis ve bir de kartuş-toner dolum merkezi bulunmaktadır. Teknik servis olarak da alanının en büyük is potansiyeline sahip olup günde ortalama 20 ile 40 arasında değişen bilgisayara müdahale edebilen, bir de yazıcı, modem ve her türlü OEM ürününe müdahale eden bir bilgisayar hastanesi vazifesini yapmaktadır.

Firmamız sektöründe bir ilke daha imza atıp 2008 de 300 metrekare alanda hizmet vererek 3 katlı yeni yerine taşınmıştır.

Siverek’teki kamu kurum ve kuruluşlarının %90 Delta ile çalışmaktadır. İlçedeki bilgisayar piyasasının da %80 elinde tutmaktadır.

Firmamız 01.01.2011 tarihinde DELTAM BİLGİSAYAR OTOMASYON İNŞAAT NAKLİYAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ olarak unvan değiştirdi.

Kısaca Siverek’te ne 2. bir Delta, ne de Delta’ya rakip olacak firma yoktur.

Bize Ulaşın

  • Prof. Dr. Nedim Çobanoğlu Caddesi
    Delta İş Merkezi No:2  Siverek/ŞANLIURFA
  • (414) 552 60 98
  • (414) 552 60 69
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bizi Takip Edin