Neden Biz?

Marka bağımsız servis verme
Şirketimiz, markaya bağlı olarak hizmet vermez. Tüm marka ve model elektronik malzemenizin bakım ve onarımını gerçekleştirir.

Profesyonellik
Firmamız, kendi iç düzeninden, yazılı çalışma prensiplerinden, kayıt ve takip sistemlerinden, personel eğitimine kadar birçok konuda sektöründeki öncü ve lideridir. Müşteriye özel hizmet anlayışı sayesinde sürekli müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Konusunda uzmanlık
Dünyanın en hızlı gelişen sektöründe hizmet veren kuruluşumuz, geniş ve özellikle tecrübeli ve sertifikalı uzman kadrosu ile dünün ve bugünün tüm sistemlerine uzmanca hizmet verebilmektedir ve bunun devamı için hiçbir fedakarlıktan kaçınmamaktadır.

Eksiksiz laboratuvar teçhizatı
Gerek laboratuvarda gerek personel çantalarında günün şartlarına uygun test cihazları, antistatik çalışma alanları, ölçü aletleri ve eksiksiz donanım firmamızın en büyük güçlerinden birini oluşturmaktadır.

Yedek parça ve stok mükemmeliyeti
Yedek parça stoğu ve ithalatçı firmalarla olan işbirliği en kısa zamanda gerekli parça teminini sağlamakta ve bu konuda en hızlı servisi vermemizi mümkün kılmaktadır.

Dürüstlük
Verilen teknik servis desteğinin kalitesi ve makul fiyatlar çerçevesinde hiç bir yanlış anlaşılmaya yol açmayacak kadar net ve dürüst bir şekilde sağlanması en temel prensip olarak uygulanmaktadır. Yüksek etik değerler, optimum maliyet yaklaşımı ile de sektörde tercih edilen firmadır.

Bize Ulaşın

  • Prof. Dr. Nedim Çobanoğlu Caddesi
    Delta İş Merkezi No:2  Siverek/ŞANLIURFA
  • (414) 552 60 98
  • (414) 552 60 69
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bizi Takip Edin